Çelikay Hafriyat

Hafriyat

Profesyonellerin tercihi "Çelikay Hafriyat"

Firmamız ÇELİKAY HAFRİYAT TİC. LTD. ŞTİ.. 1989 yılında ÇELİK HAFRİYAT ismiyle kurulmuş olup, 2014 yılında ÇELİKAY HAFRİYAT olarak isim değiştirerek kurumsallaşmış yapısı ile toplu konut,köprü,çevre düzenleme,ve iş merkezleri hafriyat işlerinde taşeron olarak çeşitli kurum ve kuruluşlara hizmet vermiştir.Projelendirmeden başlayarak iş bitimine kadar uzanan bir sürecin her aşamasında kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyerek sektöründe imzasını attığı her işte başarıyı yakalamış ve güvenilir,kaliteli iş anlayışı ile ismini günümüze kadar taşımıştır.

Antalya Hafriyat

Çelikay Hafriyat; müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli arttırmayı hedeflemektedir.

Deneyimli personeli ve yenilikçi yüzü ile işverenlerine güven temelinde, kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşterilerine, çözüm ortaklarına, çalışanlarına, dolayısıyla ülke ekonomisine katma değer yaratmayı misyon edinmiştir.

-Ürün kalitesinden ne pahasına olursa olsun ödün vermemek,
-Müşteri isteklerini eksiksiz karşılamak,
-Zengin ve tecrübeli bir teknik kadro oluşturmak,
-Değişimi yönetmek,

Nullam ultrices dolor erat, quis commodo tortor pharetra eget. Phasellus tempor venenatis turpis, ac ultricies sem egestas sit amet. Phasellus mauris eros, hendrerit non suscipit ut, tristique a nisi. Etiam quis mauris quam. Morbi vitae dui congue sem pellentesque rutrum in sit amet risus. Quisque vitae venenatis ante, quis pretium orci. Curab

Nullam ultrices dolor erat, quis commodo tortor pharetra eget. Morbi vitae dui congue sem pellentesque rutrum in sit amet risus. Quisque vitae venenatis ante, quis pretium orci. Curab

Hafriyat